HAKKIMIZDA

Wimex Ticaret İthalat ve İhracat Ltd. Şti

Wimex birçok farklı sektörde sahip olduğu tecrübe ve iş ortakları sayesinde her alanda yatırım, tedarik ve iş bilirliği konularından danışmanlık ihtiyacı duyan firmalara çözüm üretmektedir. Wimex olarak dış ticaret ithalat ve ihracat işlerinde yasal konular, teknik işlemler ve pazar araştırmaları gibi çeşitli hizmetler sunarak ticaretin daha etkin bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Wimex kendisine danışan firmaların büyümesini sağlayarak ülke ekonomisinin güçlenmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu vizyon doğrultusunda doğru yatırım araçlarına, teknolojiye ve iş birliğine firmaları yönlendirerek büyümeyi kararlı hale getirmek istemektedir. 

Dünya’da ucuz üretimin üssü haline gelen Çin’in YIWU şehrinde yer alan bir ofisimiz, Ankara ve İstanbul’daki birer ofisimiz sayesinde yurtdışı ve yurtiçin pazar ve ürün araştırmalarından en doğru sonucun alınmasını sağlıyoruz.

Wimex olarak ülkemizde faaliyet gösteren firmalarla çalışmak için dünya üzerinde birçok firmanın sırada bekleyeceği günlerin gelmesini hayal ediyor ve bu konuda firmalarımızın güçlenmelerine destek vererek katkı sağlıyoruz.